English deutsch Русский française hrvatski

Niedziela, 16 cze 2024
Tłumaczenie książki na j. angielski – podręcznika dla studentów weterynarii SGGW w Warszawie
2021-03-10, dodano przez admin
Kategorie: [ Tłumaczenia naukowe ] [ Tłumaczenia specjalistyczne ] [ angielski ]

 
Na stronie Wydawnictwa SGGW (Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie) ukazała się właśnie obszerna pozycja książkowa z zakresu weterynarii i patologii w pełnym tłumaczeniu naszego zespołu tłumaczy medycznych

Oprócz tłumaczenia wykonaliśmy również korektę językową Brytyjczyka. Jest to podręcznik akademicki dla zagranicznych studentów weterynarii będący tłumaczeniem z języka polskiego pracy zbiorowej p.t. "Patologia ogólna zwierząt" pod redakcją dra hab. n. wet. Rafała Sapierzyńskiego. Redaktorem angielskiego wydania jest dr n. wet. Katarzyna Kliczkowska-Klarowicz. Tytuł wersji angielskiej: "GENERAL PATHOLOGY for veterinary students".

Na stronie 4 książki, wydanej na kredowym papierze, wymieniono nasz zespół tłumaczy medycznych ze wskazaniem zakresu rozdziałów przetłumaczonych przez poszczególne osoby. Z kolei na stronie internetowej Wydawnictwa SGGW znajduje się również informacja o naszym wkładzie w angielskie wydanie z aktywnym linkiem do naszego serwisu. Serdecznie dziękujemy!Tłumaczenia pisemne niczym duńskie klocki Lego – konstrukcje i inwestycje - Starsze »
« Nowsze - Ekspresowe tłumaczenia przysięgłe online


formularz kontaktowy / mapa / Copyright 2012 by Best Text  |  Realizacja: